Jeśli interesuje Cię nasza oferta zarejestruj się w naszym serwisie i zaprenumeruj newsletter.
Zapomniałeś hasła?

 
home >
     wersja polska  english version  deutsch 
 

Sibet SA

Jesteśmy liczącym się na rynku krajowym producentem prefabrykatów na potrzeby budownictwa drogowo-mostowego i kolejowego.

Specjalizujemy się obecnie w produkcji belek mostowych typu T, Kujan , Kujan NG, DS, przepustów drogowych skrzynkowych zamkniętych i dwudzielnych, elementów ramowych przepustów kolejowych oraz ścianek i płyt peronowych.

 

W 1997 r. uruchomiliśmy produkcję sprężonych belek mostowych typu KUJAN . W latach 1997-2008 wyprodukowaliśmy około 23 470 m3 belek mostowych typu Kujan na potrzeby budowy wiaduktów i mostów na autostradach A-1, A-2 , A-4, A-6 i wielu drogach krajowych i lokalnych.

 

W 2008r. wybudowaliśmy nową halę produkcyjną , w której uruchomiliśmy produkcję belek mostowych typu T, Kujan NG, DS.
Wykonaliśmy wiele przepustów drogowych skrzynkowych na potrzeby budowy dróg krajowych i obwodnic, elementów przepustów kolejowych oraz płyt i ścianek peronowych na modernizację linii kolejowych: E-20, E-30, E-65

 
 

Aktualności

Sibet wdraża innowacyjne rozwiązania w produkcji płyt peronowych z wykorzystaniem elementów z tworzyw sztucznych.
Sibet wdraża innowacyjne rozwiązania w produkcji płyt peronowych z wykorzystaniem elementów z tworzyw sztucznych.
Uruchomiliśmy produkcję płyt peronowych NG (nowej generacji) wytwarzanych w technologii betonu płukanego z wbudowanymi pasami z tworzywa sztucznego. Nazwa handlowa to: Płyty NG w standardzie podstawowym wg Id-22. Płyty NG z nawierzchnią z odkrytym kruszywem granitowym oraz pasem ostrzegawczym i dotykowym wykonanym z tworzywa sztucznego są odporne na działanie środków chemicznych na bazie chlorków używanych do utrzymania nawierzchni peronów w okresach zimowych. Na ten rodzaj płyt udzielamy gwarancji producenta na 10 lat.. Płyty peronowe NG w standardzie podstawowym spełniają wszystkie wymogi zawarte w dokumencie - Warunki techniczne budowy i odbioru peronów pasażerskich ID-22 opracowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
 
 

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A.
25-852 Kielce, ul. Chorzowska 22
sibet@sibet.com.pl

Sekretariat: tel: 41/ 346 52 11 do 13  fax: 41/ 346 50 41

Dział Marketingu: tel: 41/ 346 53 17  fax: 41/ 346 82 00